Spowiedź Lenki…

Nawet nie wiem kiedy dopadły mnie Święta?! Siedzę sobie zatem przy stole w kuchni, popijam najpaskudniejszą kawę, jaką mogłam kiedykolwiek kupić w świątecznej promocji, zagryzam waniliową babką, a w tle leci świąteczna piosnka. Spokojnie…to tylko przedświąteczny trening, aby zanadto się nie poszerzyć w tali, zadbałam również o spalanie kalorii. Nie uwierzycie jak szybko potrafię przebierać nóżkami, z siatkami w rękach. Do odjeżdżającego tramwaju wpadłam jak błyskawica, co wzbudziło zainteresowanie pewnego jegomościa. Przyglądał mi się przez resztę drogi, z uśmiechem na twarzy, całe 4 przystanki hahaha. Cóż, ma się ten zwierzęcy magnetyzm i szybkie nóżki 😉

Dzisiaj wpadło mi w oczęta wyznanie o tym, jak to wspaniale jest lubić święta. Myślałam tak chwilę o tych słowach, przemieliłam to z kilka razy w głowie, wpakowałam na przechowanie do serducha i ukazuje światu w ten oto sposób. Jestem wdzięczna za to, że ich nie lubię…nie lubię do momentu, kiedy już się zadzieją. Mogę się później dziwić niczym dziecko i cieszyć, wpatrując w migające lampeczki choinki. A skąd ta moja niechęć do świąt??? Wszystko wyjaśniam w najnowszym, świątecznym artykule do magazynu NUMER1. To będzie dla mnie cudowny prezent, jeśli zakupicie ten właśnie egzemplarz i przeczytacie. Jest w nim wiele ciekawych tekstów, znanych Wam zapewne osób, a wśród mój. Cieszy mnie ta świadomość, bo w zeszłym roku o tej porze, rozpoczynałam przygodę z blogiem. Nawet w najśmielszych snach nie podejrzewałam, że będę również pisać do czasopisma. Ehhhh życie…cudne jesteś!!!

12366473_1673631166258855_5126765542457372052_n… NUMER1

Kochani Moi Czytelnicy, Przyjaciele!

Życzę Wam, Aby W Te Święta Bożego Narodzenia, Nikomu Nie Zabrakło Zdrowia, Strawy i Miłości.
Aby Wigilijna Noc Przyniosła Wam Magię, Tę prawdziwą. Ciepło Serc, Ciepło dłoni, Radosny Śmiech i Czułe Spojrzenia. Wesołych Świąt!!!

christmas-1015797_1920

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.