O mnie

jaNazywam się Magdalena Pol.
Jestem z wykształcenia terapeutą zajęciowym, promotorem zdrowia. Pracowałam z ludźmi i dla ludzi.
Wspierałam i byłam wspierana.
Miałam zaszczyt przebywać wśród niesamowitych ludzi. Zarówno sprawnych jak i niepełnosprawnych.Dzieliłam z nimi troski, radości i sukcesy. Dzięki nim jestem właśnie taka a nie inna. Moją pasją są psy ,dogoterapia i od pewnego czasu rozwój osobisty. Jestem niespełnioną żoną, matką jak również odkrytą niedawno „pisarką”, ale to nie przeszkadza mi w tym, aby dążyć do spełnienia. Kocham psy, jeden całkiem spory spoczywa u mych stóp kiedy piszę te parę słów o sobie.
Nie wyobrażam sobie życia bez niego…
Neo, bo o nim mowa, jest jedyny w swoim rodzaju i pewnie nie raz będzie jednym z głównych bohaterów moich historii. Pragnę inspirować innych ludzi do zmian, chcę ich pobudzić do działania, chęci zmiany własnego życia. Chcę Wam pokazać, że nawet mając za sobą bagaż paskudnych doświadczeń, można nadal mieć uśmiech na twarzy, tryskać energią do życia i marzyć. I nie zamierzam się tutaj wymądrzać, ale krok po kroku zmieniać swoje życie dając tego przykład w formie treści tutaj zamieszczanych.

Edit: Obecnie, pies terapeutyczny  Neo jest już za Tęczowym Mostem, to tak gwoli uściślenia informacji.

5 thoughts on “O mnie

  1. Cudnie prowadzisz swojego bloga. Tak się zaczytałam, że nie mogę przestać 🙂

  2. No i się popłakałam przy samym wstępie… aż się boję co będzie dalej

  3. Spokojnie…myślę, że na jednej paczuszce chusteczek higienicznych można spokojnie przeczytać wszystkie teksty 😉 Pozdrawiam i dziekuje za komentarz 🙂

  4. Dziękuję, że mogłam odkryc Twojego bloga Madziu. Najpierw przeczytałam zareklamowany na FB artykuł , a potem zainteresowałam się tym kto go napisał. Jest mi bardzo miło, że to moja znajoma z FB Madzia.

  5. Kasiu, dziekuje Ci za te wszystkie wspaniałe, niezwykle budujące słowa…dzieki tego typu komentarzom, oprócz tego, że samo pisanie sprawia mi radość, to jeszcze czuje, iż to co robię ma sens 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.