Człowiek, zwierzę stadne?

Każdy marzy o tej drugiej połówce. Jedni o partnerze, inni o partnerce, a jeszcze inni żeby się po prostu najnormalniej w świecie napić! Najważniejsze, to żyć w zgodzie ze sobą i własnymi potrzebami. Czy są one podniebne czy przyziemne…? Nie nam to oceniać! Dzięki szerokiej i masowej wręcz dostępności różnych portali, komunikatorów i forum, staliśmy się mega leniwi. Rozpisujemy się pasjami o miłości, o byciu pozytywnym człowiekiem. Chwalimy się nowymi wyzwaniami, opisujemy w szczegółach powody, dla których należy i warto działać. Tylko tego działania jakoś nie mogę dostrzec?! Zastanawiam się co jest powodem tego, że ludzie bardzo czegoś pragnąc, jednocześnie nie robią kompletnie nic, aby to osiągnąć??? Jeśli coś jest nie tak z moim związkiem, to albo go naprawiam, albo kończę. Wiem…”łatwo się mówi” powie zapewne nie jeden z Was drodzy Czytelnicy. Dla mnie jednak, po tym czego doświadczyłam we własnym życiu, a czego dowodem są moje wpisy tutaj, stało się to o wiele jaśniejsze i prostsze. Czy mniej boli? Oczywiście, że nie. Jest jednak nieuchronne w drodze do zmiany. Ona i tak nastąpi. Ja jednak wolę działać w tej sprawie niż biernie czekać na nie wiadomo co?

time-731110_1920
Pospolitych ruszeń, o tematyce najrozmaitszej było i zapewne jeszcze będzie wiele. Szkoda, że po zakończeniu kolejnego wyzwania, na mecie stają nieliczni. Czujemy się nieatrakcyjni, z wagą nam nie po drodze i nie do twarzy, a jednak nadal tkwimy w miejscu. Użalamy sie nad sobą, prześcigając w najprzeróżniejszych wymówkach. Tych, którzy działają ściągamy w dół, zamiast ich wspierać, o naśladowaniu nie wspomnę. Czujemy się samotni, chcemy kochać i być kochani, a mimo to, tkwimy jak te mumie przed ekranami komputerów. Nawet jeśli zdarzy nam się jakaś ciekawa znajomość, to pozostawiamy ją w sferze wirtualnej, aby po czasie zbladła, aż w końcu zniknęła. Czytamy sobie potem, w formie posta na Facebooku, jak to nasz internetowy oblubieniec lub oblubienica, zawarła związek z kimś innym. Umartwiamy się ich fotkami z wakacji i z imprez. A przecież to nasze fotki mogą oglądać inni? Ja tam wolę w te stronę, a Wy???

No dobra…koniec kazania! Nie pierwszy raz zatem, podsyłam Wam informację o tym jak można zmienić obecny stan rzeczy. Po pierwsze, jeśli brak Ci motywacji do działania i potrzebujesz wsparcia, lub najzwyczajniej kopniaka na rozruch to 23 stycznia w SZCZECINIE, odbędzie się pierwszy z wielu warsztatów z MOTYWACJI I WDZIĘCZNOŚCI.

12544621_1660135444203196_2046817229_o

Bilety w cenie promocyjnej, na SEMINARIUM MOTYWACJI I WDZIĘCZNOŚCI do nabycia TYLKO I WYŁĄCZNIE
U MNIE 😉 Specjalnie DLA WAS!!!

                                          PROMOCJA  do środy 20 stycznia do 23:59 !
                                            VIP

Bilet  VIP upoważnia do udziału zarówno w SEMINARIUM w Szczecinie,  jak i 16 kwietnia 2016 w Gdańsku na KONGRESIE MOTYWACJI I WDZIĘCZNOŚCI pt. „POSTAW NA ZMIANĘ!”
Po drugie, jeśli jesteś singlem, a chciałbyś podróżować przez życie w tandemie, to 30 stycznia w TRÓJMIEŚCIE (dokładne namiary wkrótce w wydarzeniu na Facebooku) odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu” ZAKOCHAJMY POLSKĘ” specjalnie dla singli.

Zakochajmy Polske - logo
BILETY NA TO WYDARZENIE ZNAJDZIESZ TUTAJ:
BILET DLA SINGLI

Zastanów się przez chwilę, co chciałbyś w swoim życiu zmienić i PODEJMIJ DECYZJE A POTEM DZIAŁAJ!!!
NIECHAJ ŻYCIE PRZESTANIE CI SIĘ PRZYDARZAĆ?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.